| | |
| pajak | 07.06.2008 08:57:27 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: różowy domek
Posty: 255 #124998 Od: 2008-5-31
| i jak sie podobalo. czekam na opinie |
| | |
| kasiawino | 07.06.2008 10:02:37 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Winogród
Posty: 377 #125010 Od: 2008-5-30
| głooooooooooowa mnie boli  _________________ ... piłem i piję, bo pić chcę i chciałem, hej przyjacielu nalej jeszcze wina!... ;) |
| | |
| ag_mag | 07.06.2008 10:39:11 |


Grupa: Moderator
Posty: 112 #125013 Od: 2008-5-20
| Szku,ja tez tak nie za wspaniale sie odczuwam:/ i chyba ide w kime dalej, a co tam sie ciekawego jeszcze "PO NAS" zdarzylo Pajaczku?? |
| | |
| pajak | 07.06.2008 11:11:39 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: różowy domek
Posty: 255 #125023 Od: 2008-5-31
| nie bardzo wiem bo zasnjolem tak z godzine po waszym wyjsciu. wkoncu osoby najbardziej pobudzajace ten balet poszly |
| | |
| Baku | 07.06.2008 11:13:05 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kozi gród
Posty: 415 #125025 Od: 2008-5-19
| mi sie podobalo ;] lepiej niz ostatnim razem ;] !! duzo fajnych ludzi przysżło choć mogło jeszcze troche wiecej ;] ;] ....
no i było bardziej klimatycznie a nie tak jak ostatnio smutnawo-posiaduwkowo ;];] _________________ Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est ! |
| | |
| Karolek_jedyny | 07.06.2008 14:45:12 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 166 #125155 Od: 2008-6-1
| wreszcie udalo sie zebrac sporo osob, imprezka pierwsza klasa to kiedy znow balujemy? |
| | |
| kas. | 07.06.2008 17:18:00 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 50 #125268 Od: 2008-6-7
| jak najbardziej pozytywnie;]
|
| | |
| Baku | 09.06.2008 11:18:16 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kozi gród
Posty: 415 #125783 Od: 2008-5-19
| a jak romantycznie : ]

    _________________ Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est ! |
| | |
| Szefowa | 09.06.2008 11:19:44 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 763 #125785 Od: 2008-5-28
| Nie no Radziu jakie ty zdjęcia wstawiasz! A zapytałeś chociaż tych dwoje czy możesz... _________________ Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba poczekać kilka dni... |
| | |
| ZIPERO | 09.06.2008 11:20:05 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 24 #125786 Od: 2008-6-9
| HAAHAHAH kto to tak zaniemógł brutalnie, tego nie widziałem  |
| | |
| Baku | 09.06.2008 11:43:11 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kozi gród
Posty: 415 #125802 Od: 2008-5-19
| nie jak cos to uzunąc zawsze mozna ; ] ... zdjecie jest poprostu śmieszne - nie przedstawia niczego czego oni by mogli nie chcieć pokazać ( w mojej ocenie ) _________________ Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est ! |
| | |
| kas. | 09.06.2008 13:30:07 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 50 #125849 Od: 2008-6-7
|  Marzenka? |
| | |
| pajak | 09.06.2008 15:24:50 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: różowy domek
Posty: 255 #125895 Od: 2008-5-31
| mam lepsze ich zdiecia ale nie wiem jak je wstawiac |
| | |
| Karolek_jedyny | 09.06.2008 16:26:12 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 166 #125928 Od: 2008-6-1
| hehe, na tym zdjeciu nikt nie zaniemogl, to tylko ostra jazda byla..od tylu  a co do wrzucania zdjec to mysle ze lepiej jednak pytac sie ludzi o zgode, bo jedni potraktuja to z przymruzeniem oka, a inni moga sie obrazic, tym bardziej ze dostep do naszego forum ma praktycznie kazdy, nawet bez logowania (co moim zdaniem powinno byc zmienione)  |
| | |
| hasia | 09.06.2008 16:32:39 |


Grupa: Administrator 
Posty: 119 #125934 Od: 2008-5-20
Ilość edycji wpisu: 2 |
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
link dla Bartka  |
| | |
| kas. | 10.06.2008 14:24:41 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 50 #126339 Od: 2008-6-7
| tak karol.racja;D ja np. nie chce zdjęcia z makaronem...;d : ))))) |
| | |
| Baku | 10.06.2008 15:21:02 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kozi gród
Posty: 415 #126366 Od: 2008-5-19
|  _________________ Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est ! |
| | |
| Karolek_jedyny | 11.06.2008 00:34:28 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 166 #126782 Od: 2008-6-1
| ej no Kasiu, moim zdaniem zdjecie z makaronem bylo naprawde udane, powinno byc wrzucone tutaj w pierwszej kolejnosci  |