NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ŚMIETNIK » W SOBOTE PO IMPREZIE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

W sobote po imprezie

start w paragrafie/esc, -->murek-->moj kwadrat
  
pajak
07.06.2008 08:57:27
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: różowy domek

Posty: 255 #124998
Od: 2008-5-31
i jak sie podobalo. czekam na opinie
  
kasiawino
07.06.2008 10:02:37
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Winogród

Posty: 377 #125010
Od: 2008-5-30
głooooooooooowa mnie boli jęzor
_________________
... piłem i piję, bo pić chcę i chciałem, hej przyjacielu nalej jeszcze wina!... ;)
  
ag_mag
07.06.2008 10:39:11
poziom 3



Grupa: Moderator

Posty: 112 #125013
Od: 2008-5-20
Szku,ja tez tak nie za wspaniale sie odczuwam:/ i chyba ide w kime dalej, a co tam sie ciekawego jeszcze "PO NAS" zdarzylo Pajaczku??bardzo szczęśliwy
  
pajak
07.06.2008 11:11:39
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: różowy domek

Posty: 255 #125023
Od: 2008-5-31
nie bardzo wiem bo zasnjolem tak z godzine po waszym wyjsciu. wkoncu osoby najbardziej pobudzajace ten balet poszly
  
Baku
07.06.2008 11:13:05
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kozi gród

Posty: 415 #125025
Od: 2008-5-19
mi sie podobalo ;] lepiej niz ostatnim razem ;] !! duzo fajnych ludzi przysżło choć mogło jeszcze troche wiecej ;] ;] ....

no i było bardziej klimatycznie a nie tak jak ostatnio smutnawo-posiaduwkowo ;];]
_________________
Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est !
  
Karolek_jedyny
07.06.2008 14:45:12
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 166 #125155
Od: 2008-6-1
wreszcie udalo sie zebrac sporo osob, imprezka pierwsza klasajęzorjęzor to kiedy znow balujemy? jęzor
  
kas.
07.06.2008 17:18:00
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 50 #125268
Od: 2008-6-7
jak najbardziej pozytywnie;]
  
Baku
09.06.2008 11:18:16
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kozi gród

Posty: 415 #125783
Od: 2008-5-19
a jak romantycznie : ]


Obrazek


pan zielonypan zielonypan zielonypan zielony
_________________
Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est !
  
Szefowa
09.06.2008 11:19:44
poziom 5



Grupa: Użytkownik

Posty: 763 #125785
Od: 2008-5-28
Nie no Radziu jakie ty zdjęcia wstawiasz! A zapytałeś chociaż tych dwoje czy możesz...
_________________
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba poczekać kilka dni...
  
ZIPERO
09.06.2008 11:20:05
Grupa: Użytkownik

Posty: 24 #125786
Od: 2008-6-9
HAAHAHAH kto to tak zaniemógł brutalnie, tego nie widziałem lol
  
Baku
09.06.2008 11:43:11
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kozi gród

Posty: 415 #125802
Od: 2008-5-19
nie jęzor jak cos to uzunąc zawsze mozna ; ] ... zdjecie jest poprostu śmieszne - nie przedstawia niczego czego oni by mogli nie chcieć pokazać ( w mojej ocenie )
_________________
Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est !
  
kas.
09.06.2008 13:30:07
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 50 #125849
Od: 2008-6-7
bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy Marzenka?
  
pajak
09.06.2008 15:24:50
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: różowy domek

Posty: 255 #125895
Od: 2008-5-31
mam lepsze ich zdiecia ale nie wiem jak je wstawiac
  
Karolek_jedyny
09.06.2008 16:26:12
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 166 #125928
Od: 2008-6-1
hehe, na tym zdjeciu nikt nie zaniemogl, to tylko ostra jazda byla..od tyluwesoływesoły
a co do wrzucania zdjec to mysle ze lepiej jednak pytac sie ludzi o zgode, bo jedni potraktuja to z przymruzeniem oka, a inni moga sie obrazic, tym bardziej ze dostep do naszego forum ma praktycznie kazdy, nawet bez logowania (co moim zdaniem powinno byc zmienione) oczko
  
hasia
09.06.2008 16:32:39
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 119 #125934
Od: 2008-5-20


Ilość edycji wpisu: 2


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

link dla Bartka wesoły
  
kas.
10.06.2008 14:24:41
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 50 #126339
Od: 2008-6-7
tak karol.racja;D
ja np. nie chce zdjęcia z makaronem...;d
: )))))
  
Baku
10.06.2008 15:21:02
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kozi gród

Posty: 415 #126366
Od: 2008-5-19
pan zielony
_________________
Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est !
  
Karolek_jedyny
11.06.2008 00:34:28
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 166 #126782
Od: 2008-6-1
ej no Kasiu, moim zdaniem zdjecie z makaronem bylo naprawde udane, powinno byc wrzucone tutaj w pierwszej kolejnoscibardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ŚMIETNIK » W SOBOTE PO IMPREZIE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Twoja wyszukiwarka