NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ŚMIETNIK » CO Z TYM? - 3.SEMESTR

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

co z tym? - 3.semestr

  
aguflo
09.10.2008 11:53:05
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 123 #163890
Od: 2008-5-26
Mam pytanie do tych, którzy byli na ostatnich zajęciach. Czy coś już zostało ustalone apropos ćwiczeń i zaliczeń dla osób, które ten przedmiot wybrały dodatkowo?
  
kasia.sss
09.10.2008 13:35:56
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #163925
Od: 2008-6-5
Cwiczenia zaczną sie od listopada...
  
Krzys
09.10.2008 16:15:32
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 277 #163994
Od: 2008-5-29
a wyklady to bedzie mozna miec 3 za sama obecnosc? )dla tych co biora to na drugim miejscu...?)
  
kasia.sss
09.10.2008 17:41:57
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #164045
Od: 2008-6-5
Hm... Tematu zaliczenia z wykładów chyba nie poruszyliśmy...
  
aguflo
10.10.2008 14:22:32
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 123 #164340
Od: 2008-5-26
a szkodajęzorbardzo szczęśliwy
  
kasia.sss
12.10.2008 20:10:27
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #165165
Od: 2008-6-5
Tyle wiadomo, ze zaliczenie bedzie pisemne...
  
kasiawino
17.12.2008 08:20:11
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Winogród

Posty: 377 #194287
Od: 2008-5-30
mógłby ktoś podać adres strony na której pan od komunikacji umieszcza te różne informacje dla nas? bo byłam na stronie naszego instytutu czy czegoś tam, ale nic tam nie widzę ;P
_________________
... piłem i piję, bo pić chcę i chciałem, hej przyjacielu nalej jeszcze wina!... ;)
  
Agnieszka
17.12.2008 08:23:39
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 49 #194288
Od: 2008-6-22
To strona główna umcsu, tam gdzie są "profile" pracowników: http://umcs.lublin.pl/pracownicy.php?id=2535 wesoły
  
MrBlink
17.12.2008 12:16:27
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Posty: 56 #194343
Od: 2008-6-3
ej...widzieliscie ile nam nazadawal tych tekstow na zajecia po swietach...bandyta jeden wesoły no i on ich chyba nie zostawia w zadnej teczce chyba czy nie mam racji?
  
Baku
17.12.2008 15:10:43
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kozi gród

Posty: 415 #194375
Od: 2008-5-19
jutro nie ma prawda ?
_________________
Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est !
  
Linka
17.12.2008 15:31:31
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Gogolin

Posty: 45 #194381
Od: 2008-6-3
prawdabardzo szczęśliwy
_________________
"Czas teraźniejszy nie zawiera niczego poza przeszłością, a to co nas spotyka w rzeczywistości zostało wywołane już wcześniej"
  
kasiawino
06.01.2009 20:45:49
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Winogród

Posty: 377 #201258
Od: 2008-5-30
może ktoś napisac polecenie zadania na najbliższe zajęcia? pamiętam tylko, że coś tam z propagandą było ale nie wiem co dokładnie.
_________________
... piłem i piję, bo pić chcę i chciałem, hej przyjacielu nalej jeszcze wina!... ;)
  
magda_m
07.01.2009 22:06:57
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 237 #201601
Od: 2008-5-22
ja właśnie tez niebardzo, chyba wydrukuje sobie definicje z wikipedii i będzie musiało mu to wystarczyćbardzo szczęśliwy
  
ag_mag
08.01.2009 13:37:37
poziom 3



Grupa: Moderator

Posty: 112 #201712
Od: 2008-5-20
Kto nie wie to niech sie dowie ze 29 stycznia o godzinie 11 na auli starego humanika odbedzie sie egzamin z komunikowania, ma byc WSZYSTKO lacznie z zadaniami matematycznymibardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwytaki dziwny
  
aguflo
22.01.2009 00:12:05
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 123 #209230
Od: 2008-5-26
Są jutro zajęcia z komunikowania? Jeśli tylko daje wpisy, to czy można przyjść do niego na konsultacje, jeśli ktoś nie pisze egzaminu??
  
kasia.sss
22.01.2009 00:26:24
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #209232
Od: 2008-6-5
Zajęć nie ma. Mozesz przyjść jak najbardziej na konsultacje oczko
  
aguflo
22.01.2009 09:03:39
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 123 #209270
Od: 2008-5-26
a kiedy ma konsultacje?
  
kasia.sss
22.01.2009 11:06:55
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #209328
Od: 2008-6-5
pisze na stronie umcs... "Konsultacje w semestrze zimowym 2008/2009:

czwartek: 13.00 - 14.30 pokój nr 127 „stary Humanik"

Konsultacje w czasie sesji w godzinach 9.00 - 14.30 (22.01, 29.01, 5.02)"
  
aguflo
22.01.2009 15:49:03
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 123 #209473
Od: 2008-5-26
a dziękuję ślicznie wesoły
  
kasiawino
22.01.2009 22:09:19
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Winogród

Posty: 377 #209697
Od: 2008-5-30
a ja mam pytanie, czy ktoś kto chodził na komunikowanie i notował chciałby się notatkmi podzielić np. jutro po statystyce? wesoły
_________________
... piłem i piję, bo pić chcę i chciałem, hej przyjacielu nalej jeszcze wina!... ;)

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 3>>>    strony: [1]23

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ŚMIETNIK » CO Z TYM? - 3.SEMESTR

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Twoja wyszukiwarka