| | |
| aguflo | 09.10.2008 11:53:05 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 123 #163890 Od: 2008-5-26
| Mam pytanie do tych, którzy byli na ostatnich zajęciach. Czy coś już zostało ustalone apropos ćwiczeń i zaliczeń dla osób, które ten przedmiot wybrały dodatkowo? |
| | |
| kasia.sss | 09.10.2008 13:35:56 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 176 #163925 Od: 2008-6-5
| Cwiczenia zaczną sie od listopada... |
| | |
| Krzys | 09.10.2008 16:15:32 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 277 #163994 Od: 2008-5-29
| a wyklady to bedzie mozna miec 3 za sama obecnosc? )dla tych co biora to na drugim miejscu...?) |
| | |
| kasia.sss | 09.10.2008 17:41:57 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 176 #164045 Od: 2008-6-5
| Hm... Tematu zaliczenia z wykładów chyba nie poruszyliśmy... |
| | |
| aguflo | 10.10.2008 14:22:32 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 123 #164340 Od: 2008-5-26
| a szkoda  |
| | |
| kasia.sss | 12.10.2008 20:10:27 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 176 #165165 Od: 2008-6-5
| Tyle wiadomo, ze zaliczenie bedzie pisemne... |
| | |
| kasiawino | 17.12.2008 08:20:11 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Winogród
Posty: 377 #194287 Od: 2008-5-30
| mógłby ktoś podać adres strony na której pan od komunikacji umieszcza te różne informacje dla nas? bo byłam na stronie naszego instytutu czy czegoś tam, ale nic tam nie widzę ;P _________________ ... piłem i piję, bo pić chcę i chciałem, hej przyjacielu nalej jeszcze wina!... ;) |
| | |
| Agnieszka | 17.12.2008 08:23:39 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 49 #194288 Od: 2008-6-22
| To strona główna umcsu, tam gdzie są "profile" pracowników: http://umcs.lublin.pl/pracownicy.php?id=2535  |
| | |
| MrBlink | 17.12.2008 12:16:27 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 56 #194343 Od: 2008-6-3
| ej...widzieliscie ile nam nazadawal tych tekstow na zajecia po swietach...bandyta jeden no i on ich chyba nie zostawia w zadnej teczce chyba czy nie mam racji? |
| | |
| Baku | 17.12.2008 15:10:43 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: Kozi gród
Posty: 415 #194375 Od: 2008-5-19
| jutro nie ma prawda ? _________________ Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est ! |
| | |
| Linka | 17.12.2008 15:31:31 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Gogolin
Posty: 45 #194381 Od: 2008-6-3
| prawda _________________ "Czas teraźniejszy nie zawiera niczego poza przeszłością, a to co nas spotyka w rzeczywistości zostało wywołane już wcześniej" |
| | |
| kasiawino | 06.01.2009 20:45:49 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Winogród
Posty: 377 #201258 Od: 2008-5-30
| może ktoś napisac polecenie zadania na najbliższe zajęcia? pamiętam tylko, że coś tam z propagandą było ale nie wiem co dokładnie. _________________ ... piłem i piję, bo pić chcę i chciałem, hej przyjacielu nalej jeszcze wina!... ;) |
| | |
| magda_m | 07.01.2009 22:06:57 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 237 #201601 Od: 2008-5-22
| ja właśnie tez niebardzo, chyba wydrukuje sobie definicje z wikipedii i będzie musiało mu to wystarczyć |
| | |
| ag_mag | 08.01.2009 13:37:37 |


Grupa: Moderator
Posty: 112 #201712 Od: 2008-5-20
| Kto nie wie to niech sie dowie ze 29 stycznia o godzinie 11 na auli starego humanika odbedzie sie egzamin z komunikowania, ma byc WSZYSTKO lacznie z zadaniami matematycznymi        |
| | |
| aguflo | 22.01.2009 00:12:05 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 123 #209230 Od: 2008-5-26
| Są jutro zajęcia z komunikowania? Jeśli tylko daje wpisy, to czy można przyjść do niego na konsultacje, jeśli ktoś nie pisze egzaminu?? |
| | |
| kasia.sss | 22.01.2009 00:26:24 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 176 #209232 Od: 2008-6-5
| Zajęć nie ma. Mozesz przyjść jak najbardziej na konsultacje  |
| | |
| aguflo | 22.01.2009 09:03:39 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 123 #209270 Od: 2008-5-26
| a kiedy ma konsultacje? |
| | |
| kasia.sss | 22.01.2009 11:06:55 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 176 #209328 Od: 2008-6-5
| pisze na stronie umcs... "Konsultacje w semestrze zimowym 2008/2009:
czwartek: 13.00 - 14.30 pokój nr 127 „stary Humanik"
Konsultacje w czasie sesji w godzinach 9.00 - 14.30 (22.01, 29.01, 5.02)" |
| | |
| aguflo | 22.01.2009 15:49:03 |


Grupa: Użytkownik
Posty: 123 #209473 Od: 2008-5-26
| a dziękuję ślicznie  |
| | |
| kasiawino | 22.01.2009 22:09:19 |


Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Winogród
Posty: 377 #209697 Od: 2008-5-30
| a ja mam pytanie, czy ktoś kto chodził na komunikowanie i notował chciałby się notatkmi podzielić np. jutro po statystyce? _________________ ... piłem i piję, bo pić chcę i chciałem, hej przyjacielu nalej jeszcze wina!... ;) |