z ciekawszych zeczy to moge dodac ze to 40 rocznica bedzie i mn przyjezdza guano apes , _________________ Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est !
tylkommm, ze ja mam swoja ekpie... jeszcze nie wiem jak liczna... na pewno kilkuosobową... wiec możecie sie podłączyc... W zeszłym roku zebralismy się w 10 osób... teraz może byc mniej...
a ja bym bardzo chętnie pojechała ale w tym czasie będę wygrzewała dupencję na plaży _________________ ... piłem i piję, bo pić chcę i chciałem, hej przyjacielu nalej jeszcze wina!... ;)