NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NASZE ZYCIE( SPAM-PARADA) » PRZYSTANEK WOODSTOCK 2009 (31 LIPCA - 2 SIERPNIA)

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Przystanek Woodstock 2009 (31 lipca - 2 sierpnia)

ktoś zainteresowany ? ktoś jedzie ?
  
Baku
13.07.2009 23:05:38
poziom 5



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Kozi gród

Posty: 415 #291216
Od: 2008-5-19
jak w temacie jęzor

z ciekawszych zeczy to moge dodac ze to 40 rocznica bedzie i mn przyjezdza guano apes ,
_________________
Malum est in necessitate vivere , sed in necessitate vivere necessitas nulla est !
  
ag_mag
14.07.2009 13:27:06
poziom 3



Grupa: Moderator

Posty: 112 #291584
Od: 2008-5-20
no jak sie ostro zastanawiam...i w jakichs 70% jade...
taki dziwny
  
kasia.sss
14.07.2009 17:21:14
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #291796
Od: 2008-6-5
Ja na 100% jade bardzo szczęśliwy
  
tynka
15.07.2009 14:22:36
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #292183
Od: 2009-7-15
hmm ja chętnie pojade oczko
  
ag_mag
16.07.2009 13:06:57
poziom 3



Grupa: Moderator

Posty: 112 #292470
Od: 2008-5-20
no to z roku juz trzy osobniki.... a Karolek i Krzysio to nie chetne chlopoki som??bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwytaki dziwny
  
Karolek_jedyny
16.07.2009 17:54:00
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 166 #292558
Od: 2008-6-1
Karolek to juz prawie napewno jedzie, a Krzysio to niech sam napiszeaniołekaniołek
  
kasia.sss
16.07.2009 18:58:20
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #292586
Od: 2008-6-5


Ilość edycji wpisu: 1
tylkommm, ze ja mam swoja ekpie... jeszcze nie wiem jak liczna... na pewno kilkuosobową... wiec możecie sie podłączyc...oczko W zeszłym roku zebralismy się w 10 osób... teraz może byc mniej...
  
Krzys
16.07.2009 19:02:49
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 277 #292588
Od: 2008-5-29
Krzysio wstepnie sie nie wybiera, ale czas pokaze. Szanse sa marne ale jesli zdarzy sie cud to kto wie jęzor Ale nie robcie sobie prosze nadzieji... jęzor

Pozdrawiam.
  
kasiawino
19.07.2009 22:57:17
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Winogród

Posty: 377 #293599
Od: 2008-5-30
a ja bym bardzo chętnie pojechała ale w tym czasie będę wygrzewała dupencję na plaży diabeł
_________________
... piłem i piję, bo pić chcę i chciałem, hej przyjacielu nalej jeszcze wina!... ;)
  
kasia.sss
20.07.2009 17:26:21
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #293810
Od: 2008-6-5
oj daj spokój Katarzyna... piasku na Wooodzie nie brakuje ;P... Słońca tez jest nadmiar.. .chetnie sie z Tobą podzielimy ;D
  
Karolek_jedyny
04.08.2009 00:29:28
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 166 #299372
Od: 2008-6-1
kto nie był niech żałuje, nie Śmietankapytajnik pan zielonyaniołekaniołek
  
kasia.sss
04.08.2009 23:28:20
poziom 3



Grupa: Użytkownik

Posty: 176 #299691
Od: 2008-6-5
No baaa! Dzisiaj umyłam włosy... od niepamiętnych czasów spływała brązowa piana ;D

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NASZE ZYCIE( SPAM-PARADA) » PRZYSTANEK WOODSTOCK 2009 (31 LIPCA - 2 SIERPNIA)

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Twoja wyszukiwarka